STAVEBNÍ VÝSTAVA V OPAVĚ ZAZNAMENALA NÁRŮST VYSTAVOVATELŮ

Druhý ročník prodejní a prezentační výstavy stavebních materiálů a výrobků, nábytku, bytových doplňků, dílenského a zahradního vybavení s názvem POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT je již za námi a to je pravý čas na krátkou rekapitulaci. Druhý ročník prodejní a prezentační výstavy probíhal ve dnech 9. - 11.6. 2000. Rozhodně...

Druhý ročník prodejní a prezentační výstavy stavebních materiálů a výrobků, nábytku, bytových doplňků, dílenského a zahradního vybavení s názvem POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT je již za námi a to je pravý čas na krátkou rekapitulaci. Druhý ročník prodejní a prezentační výstavy probíhal ve dnech 9. - 11.6. 2000.

Rozhodně potěšujícím aspektem tohoto ročníku byl nárůst množství vystavujících firem proti loňskému roku. Počet vystavovatelů se nakonec vyšplhal na číslici 88, což je o 15 více než v minulém roce. Méně potěšující však byl po tři výstavní dny trvající stav úmorného vedra, které zahnalo potenciální návštěvníky výstavy k vodě, či jinam, kde by se mohli osvěžit a zchladit. Na výstavu tedy zavítalo přibližně poloviční množství návštěvníků. I tak byl letošní počet 6400 návštěvníků výstavy srovnatelný (ne-li vyšší) s podzimním stavebním a technickým veletrhem STAVOTECH v Olomouci.

Příkladem spokojeného vystavovatele může být kupříkladu jedno opavské sklenářství – podlahářství, které se na výstavě prezentovalo i v rámci doprovodného programu praktickou ukázkou zateplování jednoduchých oken plastovým profilem s izolačním dvojsklem a zateplením oken pomocí termoizolačních folií. Vtipné řešení expozice, kde bylo možné přímo dlaní vyzkoušet prostupnost tepla skly s izolací, nebo bez ní, přilákalo množství zákazníků.

I přes tropické počasí, které v průběhu výstavy v Opavě panovalo a ovlivnilo tak, i dle názoru vystavovatelů, návštěvnost, hodnotí organizátoři třetí ročník jako perspektivní. Pro hovoří především stálý zájem vystavovatelů prezentovat nabídku svých služeb a výrobků v tomto atraktivním regionu.

Komentáře

Načítám komentáře...