BANG & OLUFSEN A DÁNSKÁ KRÁLOVNA

U příležitosti sedmdesátého pátého výročí založení, uspořádala světoznámá společnost Bang & Olufsen, která se zabývá výrobou audio video techniky pyšnící se visačkou té nejvyšší kvality, výstavu Vision and Legend. Slavnostního otevření se společně se svým manželem zúčastnila také dánská královna Margretha II. Dánskou...

U příležitosti sedmdesátého pátého výročí založení, uspořádala světoznámá společnost Bang & Olufsen, která se zabývá výrobou audio video techniky pyšnící se visačkou té nejvyšší kvality, výstavu Vision and Legend. Slavnostního otevření se společně se svým manželem zúčastnila také dánská královna Margretha II. Dánskou královnu Margrethu II. přivítal sám zakladatel firmy Svend Olufsen.

Na výstavě, která se konala v nově otevřeném Dánském design Centru, měla možnost shlédnout průřez celkovou produkcí od založení firmy v roce 1925 až po současnost. Na vystavených přístrojích bylo patrné, jak se rok od roku zlepšovaly. Z původních strojků, které byly konstruované tak, aby fungovaly se postupem času stávaly stále více dokonalejší přístroje. Nutno podotknout, že se nevylepšovaly jen funkce, ale velký důraz se kladl také na tvar. Už od počátků chtěli zakladatelé společnosti Peter Bang a Svend Olufsen své výrobky odlišit od ostatních, což se jim bezesporu také podařilo. Proto dnes můžeme v prodejnách Bang & Olufsen vidět dokonalé přístroje s nejvyšší možnou kvalitou zvuku i obrazu, jež jsou snadno ovladatelné a mají nepřekonatelný design.

Na výstavě byl poprvé představen nový telefon BeoCom 2.

-ram-

Komentáře

Načítám komentáře...