NOVÁ ŘADA CHLADNIČEK

Výrazným zvýšením výkonu, lepšími užitnými vlastnostmi a moderním designem se vyznačuje nejnovější řada chladniček, které nedávno uvedla na český trh společnost Whirlpool. Nejen že byl rozšířen sortiment chladniček energetické třídy A, ale všechny modely jsou opatřeny novými funkcemi. Premiéru mají dvě zcela nové...

Výrazným zvýšením výkonu, lepšími užitnými vlastnostmi a moderním designem se vyznačuje nejnovější řada chladniček, které nedávno uvedla na český trh společnost Whirlpool. Nejen že byl rozšířen sortiment chladniček energetické třídy A, ale všechny modely jsou opatřeny novými funkcemi. Premiéru mají dvě zcela nové činnosti. První je rychlé zmrazování, které lze využít například když přinesete domů čerstvé potraviny. V nových chladničkách je máte možnost rychle zmrazit, přičemž zachováte jejich maximální kvalitu. Druhou novinkou je funkce Super Cool umožňující rychlý pokles teploty v chladicím oddílu, který je potřebný například při vložení velkého množství čerstvých potravin nebo při častém otevírání dveří. Obě funkce se automaticky vypínají po dosažení potřebné teploty. Při vývoji se věnovala pozornost také estetickému vzhledu. Modely mají zaoblené dveře, jednodveřové chladničky jejichž výška je 85 cm a odpovídá výšce kuchyňské linky, jsou kompaktní a lze je umístit do kterékoliv kuchyně. Povrch vrchní desky je u všech modelů odolný proti poškrábání, teplu a kyselinám, takže lze využít také jako pracovní deska (samozřejmě v závislosti na výšce).

Mezi novinky se řadí také kombinovaná chladnička s mrazničkou ARZ 863/H, která má elektronicky ovládaný ventilátor vzduchu a tři nezávislé senzory pro chladící a mrazící oddíl. Senzory plynule monitorují vnitřní prostor a zároveň ovládají zařízení s ventilátorem, takže se chladící médium vhání tam, kde je ho zapotřebí. Úspora energie může dosáhnout až 25 % oproti standardním chladničkám.

Cena 23990 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...