LETNÍ AKCE STAVEBNÍCH SPOŘITELEN

ČS-stavební spořitelna, a.s. udělala nové opatření na podporu vlastního bydlení. Od prvního července roku 2000 zrušila při změně podmínek smlouvy o stavebním spoření (změna výše cílové částky a změna varianty stavebního spoření) šestiměsíční lhůtu na zařazení do bodového hodnocení klienta, jehož splnění je jednou z...

ČS-stavební spořitelna, a.s. udělala nové opatření na podporu vlastního bydlení. Od prvního července roku 2000 zrušila při změně podmínek smlouvy o stavebním spoření (změna výše cílové částky a změna varianty stavebního spoření) šestiměsíční lhůtu na zařazení do bodového hodnocení klienta, jehož splnění je jednou z podmínek pro získání úvěru ze stavebního spoření. Zrušení lhůty se týká i klientů, kteří změnu podmínek již provedli a běží jim šestiměsíční lhůta pro zařazení do bodového hodnocení.

Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky, a.s.
Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky pro letošní léto přichystala akci spojenou s uzavřením smlouvy o stavebním spoření s Modrou pyramidou. Od 1. července do 30. září ten, kdo uzavře smlouvu o stavebním spoření s touto spořitelnou, může získat státní příspěvek až 4500 Kč a navíc zdarma Partner Certifikát Paegas, se kterým ušetří za aktivaci mobilního telefonu až 3000 Kč!

Bližší informace o této akci jsou k dispozici na prodejních místech Modré pyramidy.

Přátelský úvěr
Dále Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky připravila akci Přátelský úvěr platný pro úvěrové smlouvy uzavřené od 1.7. do 31.12.2000. Přátelské úvěry jsou určeny především klientům, kteří upřednostňují nižší splátky úvěru a delší dobu jeho splatnosti. Podmínky pro získání tohoto úvěru jsou následující - smlouva o stavebním spoření ve standardní variantě, vklad na účtu stavebního spoření alespoň 20 % cílové částky (při vkladu 20 % je maximální výše úvěru 500000 Kč), splnění podmínek pro klasické úvěry nižší splátky na cca 10 let po přidělení, vyšší dostupnost.

Maximální doba splácení tohoto překlenovacího úvěru do přidělení se pohybuje od 36 měsíců (40 % cílové částky) do 48 měsíců (20 % cílové částky). Splátky přiděleného úvěru budou ve výši 0,6 % z cílové částky.

Při vkladech nižších než 40 % klient dospořuje min. 0,5 % cílové částky. Nově je zaveden úvěr do 500000 Kč při vkladu 20 % cílové částky.

WÜSTENROT - stavební spořitelna, a.s.
WÜSTENROT rovněž pro letošní léto připravila akci spojenou s uzavřením smlouvy. Každý, kdo s touto stavební spořitelnou v období od 15.5 do 31.8.2000 uzavře smlouvu o stavebním spoření, zaplatí úhradu za její uzavření a pošle obrázek nebo fotografii na téma bydlení, může vyhrát videokameru, horské kolo nebo tričko stavební spořitelny.

U zaslaných obrázků se hodnotí originalita a vtip námětu, pět nejlepších vyhrává videokameru, dalších deset horské kolo a dalších tisíc tričko.

Komentáře

Načítám komentáře...