NOVÉ SPRCHOVÁNÍ

Naprostou novinkou je sprchovací altán Cocoon firmy Pharo (Hansgrohe), který byl představen na letošním milánském veletrhu interiérového vybavení. Zaujal především svým tvarem, neboť designéři tentokrát upustili od známých "beden" a dali mu novou tvář, která připomíná larvu. Nevšední box, jehož lehké a ladné linie...

Naprostou novinkou je sprchovací altán Cocoon firmy Pharo (Hansgrohe), který byl představen na letošním milánském veletrhu interiérového vybavení. Zaujal především svým tvarem, neboť designéři tentokrát upustili od známých "beden" a dali mu novou tvář, která připomíná larvu. Nevšední box, jehož lehké a ladné linie perfektně odpovídají současnému trendu, má rozměry š. 1110 x v. 2285 mm, vybaven je ruční sprchou a vyrábí se v bílé, červené, žluté či zelené barvě. S moderním koupelnovým vybavením působí tento nadmíru vyvedený výrobek v kterékoli koupelně víc než jen zajímavě.

-ram-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce bezbariérová koupelny, Rekonstrukce bytového jádra, Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk.