BEZÚPLATNÉ PŘEVODY POZEMKŮ

Jen několik desítek procent majitelů bývalých družstevních bytů bude mít nárok po 1. červenci roku 2001 na bezúplatné převody pozemků pod družstevními domy do osobního vlastnictví. O jaké půjde procento není ještě známo, vše závisí na novele § 879c občanského zákona, kterou by měla během několika týdnů projednávat...

Jen několik desítek procent majitelů bývalých družstevních bytů bude mít nárok po 1. červenci roku 2001 na bezúplatné převody pozemků pod družstevními domy do osobního vlastnictví. O jaké půjde procento není ještě známo, vše závisí na novele § 879c občanského zákona, kterou by měla během několika týdnů projednávat Poslanecká sněmovna.

Jednat se bude v každém případě pouze o část pozemků, jejichž současným majitelem je stát. Dle údajů Ministerstva financí spadá do vlastnictví státu z celkového množství pozemků pod družstevními domy pouze 54 %.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, Kompletní rekonstrukce bytu, Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1.