CANDY STAVÍ NOVOU TOVÁRNU

Společnost Candy s r.o. založená v Monze roku 1945 rodinou Fumagalli (které patří dodnes) řadící se k předním evropským výrobcům praček, ledniček a dalších spotřebičů pro domácnost zahájila v České republice – Podbořanech (okres Louny) v červenci stavbu nové továrny. Pro stavbu výrobní haly zatím chce firma z celkové...

Společnost Candy s r.o. založená v Monze roku 1945 rodinou Fumagalli (které patří dodnes) řadící se k předním evropským výrobcům praček, ledniček a dalších spotřebičů pro domácnost zahájila v České republice – Podbořanech (okres Louny) v červenci stavbu nové továrny. Pro stavbu výrobní haly zatím chce firma z celkové rozlohy nakoupených pozemků - 145 tisíc metrů krychlových - využít necelou čtvrtinu. V červnu příštího roku by již tento závod měl zahájit výrobu.

Candy počítá se zapojením tuzemských dodavatelů
Zatímco jiní zahraniční investoři nakupují pro své nové továrny v České republice maximálně desetinu dílů, pak v případě Candy, podle předsedy jejího představenstva Silvana Fumagalliho, to bude čtvrtina komponent.

Příchod takovéhoto zahraničního investora by měl rovněž výrazně pomoci zlepšit napjatou sociální situaci v okrese Louny, kde byla v srpnu míra nezaměstnanosti 16,1 procent, neboť závod by měl poskytnout práci šesti stovkám zaměstnanců.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Koupelna, Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, Rekonstrukce bezbariérová koupelny.