NOVÁ RUBRIKA - MULTIMÉDIA

Vydavatelství časopisu o bydlení MŮJ A TVŮJ DŮM dnešním dnem zahajuje provoz nové multimediální rubriky, která bude čtenářům poskytovat rozsáhlé dokumenty věnovené stavebnictví, rekonstrukcím domů a bytů, alternativním zdrojům energie. V současné době nabízíme pořady v celkové době více než 2 hodiny. Pro přehrávání...

Vydavatelství časopisu o bydlení MŮJ A TVŮJ DŮM dnešním dnem zahajuje provoz nové multimediální rubriky, která bude čtenářům poskytovat rozsáhlé dokumenty věnovené stavebnictví, rekonstrukcím domů a bytů, alternativním zdrojům energie. V současné době nabízíme pořady v celkové době více než 2 hodiny.

Pro přehrávání dokumentů se vyžaduje přítomnost Microsoft Media Player, verze 7.0 a vyšší. V případě, že Váš počítač nedisponuje tímto software, můžete instalaci provést zdarma přímo z našeho serveru.

Krásný požitek přeje redakce.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1, Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, Rekonstrukce 7 bytů v činžovní domě včetně fasády a balkónů.