STŘECHY PRAHA 2001

Dnešním dnem 25. lednem začíná na pražském Výstavišti v Holešovicích třetí ročník specializované výstavy Střechy Praha 2001. V prostorách Průmyslového paláce se tak opět sejdou všichni významní výrobci a dodavatelé střešních krytin, materiálů, doplňků a služeb doprovázejících tento obor. Oproti předcházejícím ročníkům...

Dnešním dnem 25. lednem začíná na pražském Výstavišti v Holešovicích třetí ročník specializované výstavy Střechy Praha 2001. V prostorách Průmyslového paláce se tak opět sejdou všichni významní výrobci a dodavatelé střešních krytin, materiálů, doplňků a služeb doprovázejících tento obor. Oproti předcházejícím ročníkům by však měl být letošní zaměřen na problematiku úžlabí a jiného příslušenství.

Pro návštěvníky bude po celou dobu trvání výstavy (od 25. – 27.1.2001) k dispozici poradenské centrum, kde bude možnost zdarma se poradit a řešit problémy spojené se střechou. Toto poradenské centrum zabezpečuje Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

Dále bude mít každý návštěvník možnost zúčastnit se losování o ceny, postačí jen vyplnit anketní lístek přiložený ke vstupence.

Cena vstupného je 50 Kč, zlevněného pak 25 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...