SPRCHOVÁNÍ V NOVÉM

Po dlouhých letech hranatých sprchových koutů či oválných sprchových altánů, přišla společnost Hansgrohe s novým tvarem. Berlínský výtvarník Jochen Schmidd se při návrzích inspiroval v prvopočátcích života jež symbolizuje vejce, kukla nebo zámotek a tak vznikl Pharo Cocoon, který nabízí první sprchové řešení,...

Po dlouhých letech hranatých sprchových koutů či oválných sprchových altánů, přišla společnost Hansgrohe s novým tvarem. Berlínský výtvarník Jochen Schmidd se při návrzích inspiroval v prvopočátcích života jež symbolizuje vejce, kukla nebo zámotek a tak vznikl Pharo Cocoon, který nabízí první sprchové řešení, koncipované pro mobilní použití v jakékoli místnosti, kde lze připojit vodovodní instalaci. Jednoúčelové místnosti tak máme možnost proměnit na polyfunkční - tak jak tomu odpovídá současný bytový trend, samozřejmě při zachování pracovních, soukromých a intimních zón.

Předmontovaný jen 85 kg těžký Cocoon je vyroben za speciálního materiálu PET, který je recyklovatelný a může simulovat sklo, dokonale ladit s interiérem, případně zvýraznit převládající barevné řešení prostoru. Uvnitř je halogenové světlo, vrchní, ruční a dvě boční sprchy a termostatická baterie.

Cocoon nabízí prostor pro snění, oázu klidu a uvolnění -- vše co je nutné a potřebné k spokojenému žití. Očista duše, v tomto případě "kokonování" symbolizuje mimo jiné bezpečí a ochranu, návrat do lůna přírody ke kulatému, hřejivě jemnému proudění, na které jsme svým narozením zapomněli.
cena 234 600 Kč

-ram-

Komentáře

Načítám komentáře...