SMS o bydlení v síti Paegas

Media Online, s.r.o. ve spolupráci se společností Radiomobil, a.s. začala od pondělí 1.10.2001 poskytovat novou službu pro své čtenáře, kteří jsou zároveň uživateli sítě Paegas. Služba "DŮM" pravidelně přináší klíčové informace ze světa bydlení, stavebnictví, stavebního spořen a hypotečních úvěrů ve formě SMS zpráv....

Media Online, s.r.o. ve spolupráci se společností Radiomobil, a.s. začala od pondělí 1.10.2001 poskytovat novou službu pro své čtenáře, kteří jsou zároveň uživateli sítě Paegas. Služba "DŮM" pravidelně přináší klíčové informace ze světa bydlení, stavebnictví, stavebního spořen a hypotečních úvěrů ve formě SMS zpráv.

Služba se aktivuje zasláním SMS zprávy ve formě "+DUM" na číslo 4616. Zrušit ji lze opětovným zasláním SMS zprávy "-DUM". Bližší informace získáte také na adrese http://sms.tvujdum.cz.

"Tento komfortní servis nabízíme od října uživatelům již dvou sítí mobilních telefonů. Paegas a Eurotel" dodává Ladislav Semetkovský, ředitel vydavatelství Media Online, s.r.o.

Media Online, s.r.o. vydává největší portál o bydlení TVUJDUM.CZ v České republice, a zároveň TVOJDOM.SK na Slovensku. V současné době představuje měsíční návštěvnost více než 130.000 čtenářů. TVUJDUM.CZ představuje celkem pět produktů - časopis o bydlení, magazín o kuchyních, realitní server, obchodní dům s produkty pro moderní bydlení, uživatelskou konferenci.

Komentáře

Načítám komentáře...