Oceněný vánoční dárek – digitální kamera roku 2001

Oceněný vánoční dárek – digitální kamera roku 2001

Videokamera NV-MX 300EG společnosti Panasonic je nejen ideálním vánočním dárkem pro celou rodinu, ale jejím prostřednictvím je navíc snadné nejpoetičtější svátky v roce zaznamenat. Tento „dárek“ byl oceněn nejvyšší cenou v soutěži Czech Imaging Press Award, v níž hlasují čtenáři celé řady tiskových médií a dále...

Videokamera NV-MX 300EG společnosti Panasonic je nejen ideálním vánočním dárkem pro celou rodinu, ale jejím prostřednictvím je navíc snadné nejpoetičtější svátky v roce zaznamenat. Tento „dárek“ byl oceněn nejvyšší cenou v soutěži Czech Imaging Press Award, v níž hlasují čtenáři celé řady tiskových médií a dále obrdžel titul Evropská digitální kamera roku 2001.

Digitální videokamera je kompatibilní s SD paměťovou kartou a využívá vrcholové technologie 3CCD digitálního videa. Toto revoluční řešení rozdělí přicházející obraz do tří základních barev (červené, zelené a modré) a promítne jej na tři samostatné CCD snímací prvky (čipy). Systém umožňuje pořídit záznam v rozlišovací schopnosti 520 řádků horizontálně v režimu kamery. Videokamera rovněž využívá špičkového objektivu od Leica Dicomar s optickým (12x) a digitálním (120x) zoomem, jenž umožňuje získat kvalitní 1,8 megapixelové fotografie. Na českém trhu stojí 119 995 Kč.

-dam-

Komentáře

Načítám komentáře...