Solitérní věšák STEAM

STEAM je příkladem ideálního skloubení originálního designu a praktického použití. Esovitě ohýbaná překližka je nejen ladná tvarem, ale zároveň umožňuje zavěšení kabátů na háčky na přední stěně, jejich pověšení na ramínko v prostoru mezi věšákem a zdí, či odkládání drobných předmětů do téhož prostoru. Věšák byl...

STEAM je příkladem ideálního skloubení originálního designu a praktického použití. Esovitě ohýbaná překližka je nejen ladná tvarem, ale zároveň umožňuje zavěšení kabátů na háčky na přední stěně, jejich pověšení na ramínko v prostoru mezi věšákem a zdí, či odkládání drobných předmětů do téhož prostoru.

Věšák byl představen na letošním MOBISu jako součást nové typové řady předsíňového nábytku FIZZ. Autorem návrhu je známý brněnský designer Jan Kyzlink, jehož jméno nese i výrobce tohoto nábytku. V současné době se z jeho krásy skloubené s praktičností již těší první zákazníci, kteří realizovali svoje objednávky přímo na veletrhu a celá výrobková řada se připravuje na distribuci do obchodní sítě.

Cena věšáku STEAM patří do střední hladiny.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce kanceláře/ateliéru, rekonstrukce koupelny a WC, Rekonstrukce 7 bytů v činžovní domě včetně fasády a balkónů.