Dubnové změny u ČS – stavební spořitelny

Od dubna letošního roku lze u ČS-ST získat úvěr do výše 100 tisíc Kč nezajištěné části úvěru expresně do následujícího pracovního dne. Nová služba se nazývá Expres úvěr. Klient vyplní žádost o poskytnutí úvěru předloží doklady k prokázání účelu jeho použití, případně potvrzení o příjmech. V případě, že budou...

Od dubna letošního roku lze u ČS-ST získat úvěr do výše 100 tisíc Kč nezajištěné části úvěru expresně do následujícího pracovního dne. Nová služba se nazývá Expres úvěr.

Klient vyplní žádost o poskytnutí úvěru předloží doklady k prokázání účelu jeho použití, případně potvrzení o příjmech. V případě, že budou předložené doklady v pořádku, bude ho už následující pracovní den úvěrový pracovník-specialista informovat o výsledku projednání úvěru. Pracovník, v případě schválení úvěru, klienta vyzve k zaplacení vstupní úhrady a oznámí mu, kdy má přijít podepsat úvěrovou smlouvu.

Nově lze žádat o úvěry, kromě poboček České spořitelny a pobočkách ČS-stavební spořitelny, i na jednotlivých poradenských místech ČS-stavební spořitelny.

Souběžně začíná platit i zvýhodněná nabídka pro získání překlenovacích úvěrů na pořízení vlastního bydlení. PÚ lze získat již s akontací 20% a s úrokovou sazbou zvýhodněnou o 0,5% p.a. Tato nabídka je určena pro klienty žádající o PÚ 300 tisíc Kč a více. Při koupi bytu v rámci privatizace neplatí omezení minimální výše úvěru.
Další novinkou je prokazování bonity klienta (schopnost splácet úvěr) u úvěrů ze stavebního spoření. Bonita se prokazuje až u úvěrů nad 100 tisíc Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...