Co nabídne letošní veletrh bydlení Habitat

Letošní veletrh bydlení Habitat se bude konat od 24. do 27.května na výstavišti PVA v Praze Letňanech. Na ploše 7362 m2by se letos mělo představit na veletrhu 420 vystavovatelů z ČR a Slovenska. Co bude na veletrhu k vidění Na veletrhu návštěvníci najdou nábytek, bytový textil, domácí doplňky, osvětlení,...

Letošní veletrh bydlení Habitat se bude konat od 24. do 27.května na výstavišti PVA v Praze Letňanech. Na ploše 7362 m2by se letos mělo představit na veletrhu 420 vystavovatelů z ČR a Slovenska.

Co bude na veletrhu k vidění
Na veletrhu návštěvníci najdou nábytek, bytový textil, domácí doplňky, osvětlení, spotřebiče pro domácnost, vytápění či zabezpečovací systémy. Mezi vystavovateli budou však i realitní kanceláře, developeři či firmy nabízející služby pro domácnosti a zahrady.

Součástí veletrhu bude i výstava Zlatý kříž, která nabídne vybavení pro interiéry či drobnou architekturu. Výstava Glass & Ceramics představí novinky v oblasti skla a výstava Renovace a rekonstrukce pak nabídku pro obnovu památkových zón, ale i běžných obytných budov.

Dále proběhne na veletrhu konference bydlení v obcích ČR, na jejímž pořádání se podílí ministerstvo pro místní rozvoj.

Pro návštěvníky vystavovatelé připravili vzorově rekonstruovaná bytová jádra.

Veletrh bude denně otevřen od 10 do 18 hodin. Cena vstupného na veletrh je 70 korun, cena katalogu je 50 korun.

Komentáře

Načítám komentáře...