Nová řada praček Indesit Evolution

Společnost Merloni Eletrrodomestici na český trh uvedla novou řadu praček Indesit Evolution. Tato nová řada vyniká novou konstrukcí a novými ovládacími prvky, které zajišťují vynikající poměr spotřeba/výkon. Pro nízkou spotřebu elektrické energie a vysokou účinnost praní patří nové pračky Indesit do třídy A. Ovládací...

Společnost Merloni Eletrrodomestici na český trh uvedla novou řadu praček Indesit Evolution. Tato nová řada vyniká novou konstrukcí a novými ovládacími prvky, které zajišťují vynikající poměr spotřeba/výkon. Pro nízkou spotřebu elektrické energie a vysokou účinnost praní patří nové pračky Indesit do třídy A. Ovládací prvky včetně zásobníku na čisticí prostředky jsou plně integrovány do předního panelu. Kulaté tvary, mladý a praktický design, ergonomické řešení a nové funkce – to všechno u praček značky Indesit usnadňuje ovládání a šetří čas i námahu.

Užitečné programy
Nová řada praček je vybavena programy, které mohou nemálo zpříjemnit praní. Prvním z nich je program Ruční praní, který je určen zejména pro šetrné praní oblečení z vlny a hedvábí. Dále je to program Denní praní vhodný pro lehké každodenní přepírání oblečení různých barev a materiálů. Cyklus trvá 30 minut a vypere až 3 kg prádla při teplotě 30oC. Funkce Odstranění skvrn přizpůsobí program tak, aby byly odstraněny i ty nejodolnější skvrny. Fáze praní a teplota jsou řízeny tak, aby byl účinek pracího prášku maximalizován. Prádlo tak není třeba namáčet ani program opakovat. Tlačítko Snadné žehlení aktivuje elektronickou funkci, díky níž se prádlo méně mačká. Při máchání pračka používá více vody, cykly mezi ždímáním se prodlužují a prádlo uvnitř bubnu je přemisťováno s mimořádnou šetrností. Pro praní nepříliš zašpiněného oblečení jsou nové pračky Indesit vybaveny tlačítkem Rychlého praní, které zkrátí dobu praní přibližně o 30 % nezávisle na zvoleném programu.

Všechny součásti pračky Indesit Evolution jsou v každém okamžiku pracího cyklu elektronicky řízeny a sledovány, což zajišťuje spolehlivost a provozní bezpečnost. Všechny modely jsou vybaveny rovněž časovačem odloženého startu, jenž umožňuje naprogramovat začátek pracího cyklu v periodě až 24 hodin. Pračka tak začne sama pracovat tehdy, kdy si přejete.

Komentáře

Načítám komentáře...