Nový ISDN telefon

Nový ISDN telefon

Telefony se mění rychlostí, že by pan Bell, který stál u jejich zrodu dnes nestačil kroutit hlavou. Společnost Ascom vtrhla na trh s novým ISDM aparátem Eurit 33, který se hodí do bytu i malých kanceláří. Nechybí mu multifunkční klávesa Foxkey pro snadný výběr v menu přístroje, má alfanumerický displej pro 2 x 24...

Telefony se mění rychlostí, že by pan Bell, který stál u jejich zrodu dnes nestačil kroutit hlavou. Společnost Ascom vtrhla na trh s novým ISDM aparátem Eurit 33, který se hodí do bytu i malých kanceláří. Nechybí mu multifunkční klávesa Foxkey pro snadný výběr v menu přístroje, má alfanumerický displej pro 2 x 24 znaků a telefonní seznam na 130 jmen s čísly. Obsahuje automatické zpětné volání při obsazené lince a považte, lze z něj posílat krátké textové zprávy do 32 znaků. Telefon bude na trhu od příštího měsíce.

-jap-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce showroomu zdravotnických přístrojů, Designové úpravy bytu, Rekonstrukce bezbariérová koupelny.