Wüstenrot výrazně zvýšil svůj podíl na úvěrovém trhu

Wüstenrot výrazně zvýšil svůj podíl na úvěrovém trhu

Stavební spořitelna Wüstenrot poskytla za 1. pololetí celkem 6174 úvěrů v objemu téměř 800 mil. Kč. Nejvýraznější nárůst oproti loňskému roku zaznamenaly překlenovací úvěry, jejichž počet se zvýšil o 53 %. Objem poskytnutých překlenovacích úvěrů se zvýšil na více než dvojnásobek – přesně o 106 %. „V tomto roce se...

Stavební spořitelna Wüstenrot poskytla za 1. pololetí celkem 6174 úvěrů v objemu téměř 800 mil. Kč. Nejvýraznější nárůst oproti loňskému roku zaznamenaly překlenovací úvěry, jejichž počet se zvýšil o 53 %. Objem poskytnutých překlenovacích úvěrů se zvýšil na více než dvojnásobek – přesně o 106 %.

„V tomto roce se počet poskytnutých úvěrů pravidelně zvyšuje a v červnu bylo ve srovnání se stejným obdobím minulého roku poskytnuto již o 70 % více úvěrů. Těmito výsledky Wüstenrot vysoce překračuje celkový vývoj v oblasti úvěrové činnosti stavebních spořitelen a zvyšuje svůj podíl na trhu překlenovacích úvěrů, který tak překročil 10% hranici na 10,3 %. V podpoře tohoto velice pozitivního trendu chceme pokračovat i různými druhy dalších zvýhodnění, jakým je např. nyní klientská karta Wüstenrot“, uvedl člen představenstva JUDr. Pavel Pektor. Ke 30.červnu vedla stavební spořitelna Wüstenrot více než 27 200 úvěrových účtů s velmi dobrými výsledky s ohledem na klasifikované úvěry (u překlenovacích úvěrů činí jejich podíl 3,8 %, u úvěrů ze stavebního spoření jen 1,5 %).

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...