Mikrovlnná trouba na SD kartu

Mikrovlnná trouba na SD kartu

Japonská společnost Matsushita, která vyrábí elektroniku Panasonic a Technics představila novou mikrovlnnou troubu NE-SD10. Přístroj je zajímavý zejména tím, že je kompatibilní s SD paměťovou kartou a stala se tak nejpokročilejším výrobkem svého druhu. V paměti o kapacitě 8 MB je možné vytvořit adresář jídel a uložit...

Japonská společnost Matsushita, která vyrábí elektroniku Panasonic a Technics představila novou mikrovlnnou troubu NE-SD10. Přístroj je zajímavý zejména tím, že je kompatibilní s SD paměťovou kartou a stala se tak nejpokročilejším výrobkem svého druhu. V paměti o kapacitě 8 MB je možné vytvořit adresář jídel a uložit až 365 receptů, které se zobrazují na LCD displeji s úhlopříčkou 9,5 cm. Trouba nejen vybere vhodnou dobu a výkon vhodný pro přípravu jídla, ale navrhne také ideální přílohu a poradí při výběru ingrediencí.

-jap-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,trouba.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Koupelna, Rekonstrukce bytového jádra.