Suché prádlo rychleji a s nižšími náklady

Indesit v tomto roce přichází na trh s novou řadou praček se sušičkou, které umožňují pohodlně vyprat a zároveň usušit najednou až čtyři kilogramy prádla. Tyto pračky se sušičkou usuší 4 kg prádla za stejnou dobu, za kterou starší typy sušiček usušily 2,5 kg prádla. Přináší sebou tedy úsporu času a zároveň i energie...

Indesit v tomto roce přichází na trh s novou řadou praček se sušičkou, které umožňují pohodlně vyprat a zároveň usušit najednou až čtyři kilogramy prádla. Tyto pračky se sušičkou usuší 4 kg prádla za stejnou dobu, za kterou starší typy sušiček usušily 2,5 kg prádla. Přináší sebou tedy úsporu času a zároveň i energie.

Vyšší sušicí účinnosti je dosaženo zejména funkcí Thermo Spin, tedy odstřeďováním v průběhu sušicí fáze. Nové pračky se sušičkou Indesit používají vyšší příkon (1200 W vs. 1000 W) pro rychlé zahřátí systému. Jakmile látka dosáhne maximální teploty, Thermo Spin dokáže odstředit až 500 g vody za 4 minuty. Čím je totiž vyšší teplota látky, tím je vyšší účinnost odstřeďování.
U nových praček byl také zdokonalen prvek kontroly ohřevu. Díky elektronické kontrole je teplota vzduchu udržována v konstantní výši podle doporučené péče o tkaninu. Nové pračky se sušičkou dosahují na konci sušicího cyklu 0 % zbytkové vody. Design ventilačního systému, větší buben a vana z materiálu InoxPlus, to vše poskytuje novým pračkám se sušičkou Indesit neuvěřitelnou účinnost. Jinak tato nová řada praček zahrnuje celkem tři modely: WD 84 T, WD 104 T a WD 125 T. Všechny mají přední plnění a disponují až 22 pracími a třemi sušicími programy. Náročnější uživatele jistě potěší speciální program pro denní přepírání či sušení vlny. Všechny modely jsou vybaveny samočisticím filtrem a nastavitelným termostatem.

Nová řada praček se sušičkou spadá do energetické třídy B a třídy prací účinnosti A.

Komentáře

Načítám komentáře...