Stavební spořitelna Wüstenrot neruší zvýhodnění pro klienty nežádající úvěr

Stavební spořitelna Wüstenrot neruší zvýhodnění pro klienty nežádající úvěr

Na rozdíl od některých jiných stavebních spořitelen nemění stavební spořitelna Wüstenrot finanční zvýhodnění pro klienty, kteří pouze spoří a nežádají úvěr ze stavebního spoření. Tito tzv. přátelští klienti budou i nadále na konci spořícího období navíc získávat mimořádný úrok ve výši 40 % částky připsaných úroků....

Na rozdíl od některých jiných stavebních spořitelen nemění stavební spořitelna Wüstenrot finanční zvýhodnění pro klienty, kteří pouze spoří a nežádají úvěr ze stavebního spoření. Tito tzv. přátelští klienti budou i nadále na konci spořícího období navíc získávat mimořádný úrok ve výši 40 % částky připsaných úroků.

Čistý průměrný roční výnos ze stavebního spoření tak za toto období dosahuje až 11 %, což je trojnásobek současného čistého výnosu z termínovaných vkladů. „Stavební spořitelna Wüstenrot nebude měnit všeobecné obchodní podmínky ani rušit finanční zvýhodnění formou mimořádného úroku pro klienty, kteří pouze spoří a nežádají úvěr. Nárok na tento bonus ve výši 40% z částky připsaných úroků vzniká po sedmi letech spoření a po splnění podmínek pro přidělení cílové částky “, sdělil člen představenstva JUDr. Pavel Pektor.

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...