Faxujte na internet!

Faxujte na internet!

Faxový přístroj dávno nepatří jen kancelářím. Pronikl i do civilního interiéru, proto musí být designově nápaditý a krásný. Společnost Panasonic právě uvedla na trh fax UF-E1-YJ, který je vybaven speciální funkcí umožňující odesílání dokumentů z faxu přímo na e-mailovou adresu. Stačí pouze zadat e-mailovou adresu...

Faxový přístroj dávno nepatří jen kancelářím. Pronikl i do civilního interiéru, proto musí být designově nápaditý a krásný. Společnost Panasonic právě uvedla na trh fax UF-E1-YJ, který je vybaven speciální funkcí umožňující odesílání dokumentů z faxu přímo na e-mailovou adresu. Stačí pouze zadat e-mailovou adresu místo obvyklého čísla.

Přístroj slouží také jako kopírka, barevná tiskárna k PC nebo záznamník. Cena se pohybuje kolem 17 100 Kč.

-jap-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/internet-1041">internet</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce bezbariérová koupelny, Rekonstrukce showroomu zdravotnických přístrojů, Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk.