Malované chladničky

Společnost Electrolux si uvědomila, že různé země mají docela odlišný pohled na design - v inovaci se zaměřila na chladničky. Například v Číně je chladnička ceněným svatebním darem a symboly štěstí na jejích dveřích se považují za znamení dlouhého a šťastného manželství. Číňané mají velmi malé byty, takže si...

Společnost Electrolux si uvědomila, že různé země mají docela odlišný pohled na design - v inovaci se zaměřila na chladničky. Například v Číně je chladnička ceněným svatebním darem a symboly štěstí na jejích dveřích se považují za znamení dlouhého a šťastného manželství. Číňané mají velmi malé byty, takže si chladničku stavějí například do obývacího pokoje, proto musí zdobit. V "zemi středu", jak zní přesný překlad tamního jména Číny, jsou stále domácí spotřebiče znakem společenského postavení. V jedné z posledních bašt "rajského" komunismu je lednice totéž, co v Americe třeba jachta.

-jap-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/malirske-prace-malovani-37">malířské práce malování</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Výmalba rodinného domu a nástěnné malby, Výmalba a renovace zábradlí ve společných prostorách domu, Rekonstrukce koupelny, malířské práce, sádrokartonové podkroví.