Hrnčířské trhy

Hrnčířské trhy

Letos již popáté proběhne v Berouně tradiční setkání mistrů keramického řemesla nazvané Hrnčířské trhy. Tato akce se pořádá každoročně v rámci zářijových oslav Dnů evropského dědictví. Celkem 130 účastníků bude nabízet návštěvníkům své výrobky z pálené hlíny. Mezi pestrou nabídkou letos převládne především kuchyňská...

Letos již popáté proběhne v Berouně tradiční setkání mistrů keramického řemesla nazvané Hrnčířské trhy. Tato akce se pořádá každoročně v rámci zářijových oslav Dnů evropského dědictví. Celkem 130 účastníků bude nabízet návštěvníkům své výrobky z pálené hlíny. Mezi pestrou nabídkou letos převládne především kuchyňská keramika, a tak by si tuto příležitost neměly nechat ujít především hospodyňky. Představí se především takové zboží, které se nedá v obchodě běžně koupit. Ti kteří se rozhodli pro návštěvu této mimořádné akce, mohou přijet do Berouna v některém z víkendových dnů 8. a 9. září.

-šum-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: rekonstrukce koupelny a WC, Rekonstrukce bytového jádra, Rekonstrukce bezbariérová koupelny.