Odborná konference na aktuální téma - rozvoj bydlení v ČR

Odborná konference na aktuální téma - rozvoj bydlení v ČR

Financování bydlení, státní podpora stavebního spoření, využívání hypoték - to vše jsou žhavá témata v centru pozornosti celého finančního sektoru, developerů, ale i každého, kdo se snaží svou bytovou situaci řešit. Stále častěji se také debatuje o změně legislativy i státní podpory financování bydlení a o...

Financování bydlení, státní podpora stavebního spoření, využívání hypoték - to vše jsou žhavá témata v centru pozornosti celého finančního sektoru, developerů, ale i každého, kdo se snaží svou bytovou situaci řešit. Stále častěji se také debatuje o změně legislativy i státní podpory financování bydlení a o efektivnějším nakládání se státními penězi.

K jakým změnám pravděpodobně dojde? Kdy nastanou? O tom i o řadě dalších souvisejících témat se bude mluvit na konferenci Rozvoj bydlení v České republice, pořádané 4. listopadu 2002 v Hotelu Josef, Rybná 14, Praha 1, od 13:30 hodin pod záštitou ministra pro místní rozvoj Pavla Němce.

Program konference:

  • státní politika v oblasti bydlení - Pavel Němec, ministr pro místní rozvoj České republiky

  • diskusní panel I - způsoby financování bydlení a jejich kombinace, legislativa týkající se bydlení

  • diskusní panel II - možnosti spolupráce developerů, financujících institucí, zprostředkovatelů a státu

  • rozpočtová omezení státní podpory bydlení – Eduard Janota, první náměstek ministra financí České republiky
Konference se vedle představitelů ministerstva pro místní rozvoj a ministerstva financí zúčastní také zástupci Poslanecké sněmovny, hypotečních bank, stavebních spořitelen, developerů, pojišťoven, realitních kanceláří a další odborníci, jejichž činnost způsoby financování bydlení výrazně ovlivňují. Celkový počet účastníků konference dosáhne zhruba 100 osob.


Hlavní partneři:
Českomoravská stavební spořitelna
Česká spořitelna
SKANSKA

Mediální partneři:
Euro
Tvujdum.cz
Peníze.CZ

Další informace o konferenci, účasti a sponzoringu získáte na adrese Tomáš Prouza, Peníze.CZ, U Bulhara 3, 110 00 Praha 1, tel. 224 23 61 04, mail: konference@penize.cz nebo na adrese www.penize.cz/konference

Vstupné: 2.500 Kč na osobu, při účasti tří a více osob z jedné společnosti
2.000 Kč na osobu, platba bankovním převodem na základě faktury

Komentáře

Načítám komentáře...