Nová soutěž s WHIRLPOOL!

Nová soutěž s WHIRLPOOL!

Od 25.11. – 6.12.2002 vyhlašuje TVUJDUM.CZ ve spolupráci se společností WHIRLPOOL – výrobcem domácích spotřebičů, soutěž o věcné ceny. Soutěžit budete moci o: Dvě mikrovlnné trouby AVM 541 v ceně 3.490,- Kč a hrníčky TVUJDUM.CZ. Více k podmínkám soutěže Na našich webových stránkách SOUTEZ.TVUJDUM.CZ budou v období...

Od 25.11. – 6.12.2002 vyhlašuje TVUJDUM.CZ ve spolupráci se společností WHIRLPOOL – výrobcem domácích spotřebičů, soutěž o věcné ceny. Soutěžit budete moci o: Dvě mikrovlnné trouby AVM 541 v ceně 3.490,- Kč a hrníčky TVUJDUM.CZ.

Více k podmínkám soutěže
Na našich webových stránkách SOUTEZ.TVUJDUM.CZ budou v období od 25.11.2002 do 6.12.2002 zveřejňovány otázky, týkající se nové soutěže portálu o bydlení, stavění TVUJDUM.CZ. Sponzorem soutěže je společnost WHIRPOOL, s.r.o. – výrobce domácích spotřebičů. Ceny soutěže jsou: první a druhá cena: Mikrovlnná trouba AVM 541 v ceně 3.490,- Kč, třetí až pátá cena: Hrneček TVUJDUM.CZ.

Každý zájemce o účast v soutěži se zaregistruje prostřednictvím věrnostního programu Bonus na TVUJDUM.CZ.

Každý všední den bude zveřejněna jedna otázka, ke každé otázce budou uvedeny čtyři odpovědi, z nich jedna bude správná. Odpovědět na otázku bude možné jejím zatržením a odesláním vybrané odpovědi. Odpovědi na otázky lze nalézt na internetové adrese http://www.tvujdum.cz nebo http://www.whirlpool.cz.

Z odeslaných odpovědí budou vybráni účastníci soutěže, kteří za dobu trvání soutěže odpoví správně na více než 7 otázek z celkových 10 otázek. Z těchto vybraných účastníků bude pomocí počítače náhodně vylosován jeden soutěžitel. Slosování se bude konat dne 9.12.2002.

Vylosovaný soutěžitel bude po vylosování obeslán.

Společnost Media Online s.r.o. bude jako správce a zároveň zpracovatel osobních údajů shromažďovat jméno, příjmení a adresu účastníků soutěže až do jejího vyhodnocení, a to za účelem předání výher. Subjekt údajů má právo na přístup k osobním údajům o něm zpracovávaných. Zjistí-li subjekt údajů porušení povinností správcem, v daném případě i zpracovatelem, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění opatření k nápravě.

Komentáře

Načítám komentáře...