Nábytková sestava Unisono

Nábytková sestava Unisono

Novou kolekci typového nábytku Unisono uvedly na trh v průběhu letošního října Kyzlink interiéry. Tato kolekce představuje variabilní modulovou sestavu, která je vhodná především pro vybavení obývacích pokojů a ložnic, díky flexibilitě ji však lze využít i v ostatních částech bytu. Pro povrch je možno zvolit několik...

Novou kolekci typového nábytku Unisono uvedly na trh v průběhu letošního října Kyzlink interiéry. Tato kolekce představuje variabilní modulovou sestavu, která je vhodná především pro vybavení obývacích pokojů a ložnic, díky flexibilitě ji však lze využít i v ostatních částech bytu.

Pro povrch je možno zvolit několik typů dýhy - bělený dub, buk, třešeň, ořech, javor a olši. Nábytek doplňuje pískované sklo zasazené v hliníkovém nebo MDF rámu. Jednotlivé solitéry sestavy mohou být také doplněny praktickými kolečky.

Unisono vyniká čistým a jednoduchým designem. Zároveň je však praktická pro vystavení a uložení obvyklých předmětů v domácnosti.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,nábytek.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1, Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Rekonstrukce bytového jádra.