Developer - O bydlení jasně a přehledně

Developer - O bydlení jasně a přehledně

Vydavatelství časopisu Realit působící na českém mediálním trhu již více než 9 let připravuje novou publikaci nazvanou Developer. Přehlednou a přitažlivou formou v ní budou prezentovány projekty nových rodinných a bytových domů realizovaných na území České republiky. V katalogu Developer se dozvíte, jaké byty v...

Vydavatelství časopisu Realit působící na českém mediálním trhu již více než 9 let připravuje novou publikaci nazvanou Developer. Přehlednou a přitažlivou formou v ní budou prezentovány projekty nových rodinných a bytových domů realizovaných na území České republiky.

V katalogu Developer se dozvíte, jaké byty v nových bytových domech jsou realizovány v místě, o které máte zájem, kdy bude jejich výstavba zahájena a dokončena, kolik zaplatíte za metr čtvereční nového bytu a jaké standardy vás uvnitř čekají. Katalogové informace o projektu budou doprovázeny kvalitními fotografiemi.

Kromě konkrétních informací o jednotlivých projektech získáte kontakty na realitní kanceláře - prodejce i bankovní domy, která vám s koupí nové střechy nad hlavou pomohou.
Pokud hledáte pozemky vhodné na výstavbu rodinného domku a firmu, která vám jej postaví, najdete zde cenné informace.

Odborník na finance vám poradí, jakou formu financování koupě nemovitosti zvolit, jak postupovat, máte-li založenou stavební spoření či chcete-li využít hypoteční úvěr.

Developerům, investorům i realitním kancelářím nabízí katalog Developer příležitost jedinečnou formou seznámit zájemce o koupi nemovitosti se svými právě probíhajícími i plánovanými projekty.

Katalog Developer najdete na stáncích od dubna 2002. Bližší informace o připravované publikaci najdete na internetové adrese http://developer.rol.cz

Komentáře

Načítám komentáře...