Žádný jarní výprodej, ale slevy na TVUJDUM.CZ!

Žádný jarní výprodej, ale slevy na TVUJDUM.CZ!

Slevy, slevy, slevy. Tímto heslem zahájil internetový portál TVUJDUM.CZ tento březnový týden a stal se tak naprosto cenově bezkonkurenčním. Na všechny produkty z kategorie bílého zboží byla udělena akční sleva ve výši až 10% a získá ji každý, kdo si zakoupí zboží prostřednictvím portálu TVUJDUM.CZ. Nyní se tedy...

Slevy, slevy, slevy. Tímto heslem zahájil internetový portál TVUJDUM.CZ tento březnový týden a stal se tak naprosto cenově bezkonkurenčním. Na všechny produkty z kategorie bílého zboží byla udělena akční sleva ve výši až 10% a získá ji každý, kdo si zakoupí zboží prostřednictvím portálu TVUJDUM.CZ. Nyní se tedy návštěvníkům portálu otevírají skvělé možnosti opravdu nakupovat za velice atraktivní ceny.

„Již dostatečně dlouhou dobu nás referují studie zabývající se e-businessem, že internetové obchodní domy nabízí nižší cenu spotřebitelům, než „kamenné“ obchody, což je dáno jejich nízkými provozními náklady. Snažíme se o atraktivnost portálu TVUJDUM.CZ pro naše čtenáře a chceme je pokaždé něčím novým zaujmout a proto po novém designu přicházíme s 10% slevou,“ říká pan Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel společnosti Media Online.

Největší portál o bydlení TVUJDUM.CZ si získává neustále větší popularitu, což dokazují i lednové, únorové a březnové rekordy v návštěvnosti. Nový design se líbí a návštěvníci portálu ho oceňují více jak z 70-ti%. Pro zákazníky bude velice jednoduché navštívit obchodní dům a využít slevu 10%. V tom jim pomůže všudypřítomná kreslená portálová lišta, která zajišťuje snadnou navigaci mezi jednotlivými produkty TVUJDUM.CZ – bydlení, kuchyně, reality, obchodní dům.

V současné době je aktuálnost bydlení u mnohých produktivně činných obyvatel v České republice hlavní prioritou, a proto REALITY.TVUJDUM.CZ zaznamenávají stále větší návštěvnost. Nyní nabízí informace o více než 11.900 nemovitostí na prodej nebo pronájem. Publikování inzerátů je pro realitní kanceláře, ale i pro fyzické osoby zdarma. REALITY.TVUJDUM.CZ pracují v reálném čase a jakékoliv události jsou okamžitě publikované na Internetu.

Společnost Media Online, s.r.o. patří mezi největší poskytovatele obsahu na celosvětové síti internet v České republice a na Slovensku. Vlajkovou loď Media Online představuje portál o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ, TVOJDOM.SK, který zaujímá majoritní podíl v segmentu odborných médií o bydlení a stavebnictví v České republice, resp. na Slovensku. Zároveň strategickým zákazníkům poskytuje odborné poradenství a zázemí v oblasti e-business řešení.

Komentáře

Načítám komentáře...