Úsporná domácnost

SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s. publikovalo ve spolupráci s nakladatelstvím ERA v uplynulých dnech knížku „Úsporná domácnost – Praktický rádce jak využívat energii efektivně“ Příručka pojednává o tom, jak ušetřit energii, a tím i peníze v každé domácnosti při vytápění, ohřevu vody, žehlení,...

SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s. publikovalo ve spolupráci s nakladatelstvím ERA v uplynulých dnech knížku „Úsporná domácnost – Praktický rádce jak využívat energii efektivně“

Příručka pojednává o tom, jak ušetřit energii, a tím i peníze v každé domácnosti při vytápění, ohřevu vody, žehlení, praní, svícení a dalších činnostech, souvisejících se spotřebou energie. Knížka je členěna do dvou hlavních částí: V první části je popsán podíl jednotlivých činností na spotřebě energie a možnosti jejího snížení formou jednoduchých opatření. Druhá část publikace podrobně popisuje spotřebu energie při vytápění a ohřevu vody, tedy při činnostech, které se nejvíce podílejí na spotřebě energie v domácnostech. Obsahuje podrobné informace o jednotlivých druzích vytápění a izolaci rodinných domů. V závěru příručka přináší rady o postupu při výběru stavební firmy a o tom, kde čerpat další informace k problematice úspor energie.

V souvislosti s růstem cen energie, zvyšováním zájmu o bydlení a technické možnosti úspor energie, roste i potenciál opatření pro snížení spotřeby energie v domácnostech, bytových a rodinných domech.

Autor: Ladislav Tintěra a kolektiv
Strany: 80
Doporučená cena: 95 Kč

-SEVEn-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce bezbariérová koupelny, Rekonstrukce koupelny a WC, Rekonstrukce showroomu zdravotnických přístrojů.