Spořící mikrovlny

Spořící mikrovlny

Většina hospodyněk si už uvědomila, že příprava chutného jídla není podmíněna hromadou zašpiněného nádobí, spálením se o troubu a nutností sledovat postup přípravy pokrmu v kuchařce. Našly si pomocníka v podobě mikrovlnné trouby. Ohřát a rozmrazit není problém, ale upéct maso nebo moučník je již tvrdší oříšek. Nové...

Většina hospodyněk si už uvědomila, že příprava chutného jídla není podmíněna hromadou zašpiněného nádobí, spálením se o troubu a nutností sledovat postup přípravy pokrmu v kuchařce. Našly si pomocníka v podobě mikrovlnné trouby. Ohřát a rozmrazit není problém, ale upéct maso nebo moučník je již tvrdší oříšek.

Nové mikrovlnné trouby NN-A890WBEPG a NN-L760WBEPG značky Panasonic to dovedou snadno. Jsou vybaveny patentovanou technologií mikrovlnného ohřevu tzv. Inverterem, která spočívá ve schopnosti poskytovat proměnlivý výkon. Díky tomu uspoříte při přípravě jídla 30 – 40% času, což samozřejmě znamená i úsporu elektrické energie. Navíc mají tyto mikrovlnné trouby větší vnitřní prostor a tak můžete pohodlně vařit dva pokrmy najednou. Při přípravě jídla v mikrovlnné troubě dosáhnete výborné a bohaté chuti pokrmů, nemluvě o výhodě rychlého rozmrazování či ohřívání. Jednoduše zadáte váhu suroviny a mikrovlnná trouba si již sama nastaví čas potřebný k přípravě. Kromě funkcí Panacrunch, Quartz gril a rozmrazování nabízejí displej se slovní nápovědou. Obě mikrovlnné trouby mají vysoký mikrovlnný výkon 1 000 W. Cena na českém trhu se pohybuje od 14.995 kč do 17.995 Kč.

-dam-

Komentáře

Načítám komentáře...