Minimalismus - trend nábytku pro 3. tisíciletí

Minimalismus - trend nábytku pro 3. tisíciletí

Minimalismus je podle návrhářů nábytku trendem 3. tisíciletí, a to vzhledem k počtu zařizovacích předmětů, nikoliv však k designu či potřebám uživatele. Tento i další designerské trendy představí v Brně mezinárodní veletrh nábytku, bytového textilu a interiérových doplňků Mobitex, který začne ve středu 20. března a...

Minimalismus je podle návrhářů nábytku trendem 3. tisíciletí, a to vzhledem k počtu zařizovacích předmětů, nikoliv však k designu či potřebám uživatele. Tento i další designerské trendy představí v Brně mezinárodní veletrh nábytku, bytového textilu a interiérových doplňků Mobitex, který začne ve středu 20. března a potrvá do neděle 24. března.

Veletrhu se zúčastní 209 vystavovatelů včetně zahraničních, kteří budou mít k dispozici 8200 metrů čtverečních výstavní plochy.

Veletrhu se mají vedle tuzemských vystavovatelů zúčastnit i firmy ze Slovenska, Polska, Maďarska, Slovinska, Ruska, Německa a Francie.

Jedním z cílů veletrhu je podpořit export českých výrobců nábytku. V této souvislosti se proto budou v rámci veletrhu konat semináře.

Souběžně s Mobitexem se uskuteční v Brně Jarní veletrhy spotřebního zboží, které zahrnují mezinárodní veletrh potřeb pro domácnost Domo a mezinárodní výstavu Rybaření. Organizátoři očekávají podobný zájem návštěvníků jako v minulém roce, kdy veletrhy navštívilo okolo 55000 lidí.

-čtk-

Komentáře

Načítám komentáře...