TVŮJDŮM.CZ MÁ NOVÝ KABÁT

TVŮJDŮM.CZ MÁ NOVÝ KABÁT

Není to jarem, kdy se kolem nás mnoho věcí mění, je to naší zodpovědností vůči návštěvníkům a klientům serveru TVUJDUM.CZ. Začátek roku pro nás znamenal podle nezávislého i-Auditu Taylor Nelson Sofres Media 852.073 shlédnutých stran a 48.030 unikátních IP adres, což je dosud absolutní špička v návštěvnosti portálu....

Není to jarem, kdy se kolem nás mnoho věcí mění, je to naší zodpovědností vůči návštěvníkům a klientům serveru TVUJDUM.CZ. Začátek roku pro nás znamenal podle nezávislého i-Auditu Taylor Nelson Sofres Media 852.073 shlédnutých stran a 48.030 unikátních IP adres, což je dosud absolutní špička v návštěvnosti portálu. Aby bylo možné i nadále poskytovat kvalitní služby, získal největší portál o bydlení na českém mediálním trhu TVUJDUM.CZ novou strukturu a design. Zvýšena byla také jeho rychlost a dostupnost použitím nových technologií, optimalizací kódu a změnou strategického poskytovatele datových služeb společnosti BCE Teleglobe.

Výkonný ředitel společnosti Media Online Ladislav Semetkovský komentuje současnou situaci: „Jsme největší portál o bydlení na českém Internetu a ten nabízí obrovské možnosti, které se snažíme využít. Současný uživatel Internetu se stává náročným a má téměř neomezený přístup k informacím, které ovšem ve své kvantitě postrádají potřebnou kvalitu. Tento fakt a také měsíční nárůst až 130 tis. uživatelů, kteří u nás hledají informace nás vedl k novému designu, moderní koncepci portálu a zavedení nových produktů.“

Nový design velmi usnadní uživatelům orientaci v rozsáhlém obsahu serveru. Nejvýraznějším prvkem je kreslená portálová lišta, která zajišťuje snadnou navigaci mezi jednotlivými produkty TVUJDUM.CZ – bydlení, kuchyně, reality, obchodní dům. Další klíčové změny představuje rozšířené vyhledávání ve všech složkách portálu (články, produkty, firmy a odkazy). Pro vyhledávání jsou použity moderní technologie, které efektivně snižují dobu vyhledávání a zvyšují pravděpodobnost nalezení hledaného tématu. Tím portál zvyšuje atraktivitu pro čtenáře, kteří jsou mnohdy ztraceni v záplavě informací na Internetu.

Vyhledávání odborných odkazů je vybudováno s podobnou hierarchií jako na vyhledávacích serverech a tak poskytuje čtenářům známou orientaci. Tuto službu TVUJDUM.CZ poskytuje nově.

V současné době je aktuálnost bydlení u mnohých produktivně činných obyvatel v České republice hlavní prioritou a proto REALITY.TVUJDUM.CZ zaznamenávají stále větší návštěvnost. V současné době nabízí informace o více než 11.500 nemovitostí na prodej nebo pronájem. Přičemž publikování inzerátů je pro realitní kanceláře, ale i fyzické osoby zdarma. REALITY.TVUJDUM.CZ pracují v reálném čase, a proto jakékoliv události jsou okamžitě publikované na Internetu.

Společnost Media Online, s.r.o. patří mezi největší poskytovatele obsahu na celosvětové síti internet v České republice a na Slovensku. Vlajkovou loď Media Online představuje portál o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ, TVOJDOM.SK, který zaujímá majoritní podíl v segmentu odborných médií o bydlení a stavebnictví v České republice, resp. na Slovensku. Zároveň strategickým zákazníkům poskytuje odborné poradenství a zázemí v oblasti e-business řešení.

Komentáře

Načítám komentáře...