Nové samočisticí trouby

Nové pečicí trouby Ariston, které na český trh uvedla společnost Merloni Elettrodomestici, v sobě spojují vyspělé technologické funkce s originálním designem. Šetří čas a námahu nejen při vlastní přípravě jídla, ale i při následném úklidu kuchyně. Nové digitální trouby jsou vybaveny přehledným displejem a funkcí...

Nové pečicí trouby Ariston, které na český trh uvedla společnost Merloni Elettrodomestici, v sobě spojují vyspělé technologické funkce s originálním designem. Šetří čas a námahu nejen při vlastní přípravě jídla, ale i při následném úklidu kuchyně.

Nové digitální trouby jsou vybaveny přehledným displejem a funkcí rychlého čištění (Fast Clean). Díky ní se trouba sama jednoduše vyčistí: zvýšená teplota spálí všechny usazeniny, jež se tak bez použití jakýchkoli chemikálií zredukují na několik gramů popela.

Úsporu času garantuje funkce rychlého pečení (Fast Cooking). Distribuce tepla je rychlá a účinná, proto je trouba okamžitě připravena k pečení bez nutnosti předehřívání. Jde o nejrychlejší troubu v Evropě: při stejném výkonu pracuje až o 50% rychleji.

S novými troubami Ariston je pečení elegantní a jednoduché: potřebnou funkci stačí navolit na displeji. Displej také doporučuje recepty a je naprogramován tak, aby bylo zajištěno přiměřené teplo a větrání pro dokonalé upečení jakéhokoli pokrmu. Více než 100 receptů z celého světa včetně obrázků a video ukázek je k dispozici na webových stránkách www.alice.tv nebo www.aristonchannel.com. Všechny modely jsou vybaveny technologií Wrap (Web Ready Appliances Protocol) a přednastaveny na připojení k internetu. Díky tomu je možné naimportovat si oblíbený recept z webové stránky přímo do paměti trouby.

Trouby Ariston, které navrhl designér Makio Hasuike, jsou k dispozici v řadě verzí. Řadu Class charakterizují oblé tvary a rukojeť skrytá ve dvířkách. Dokonce i sklo je tvarově přizpůsobeno zaoblené formě trouby. Dvířka a rukojeť modelu Class Tradizione připomínají klasická litinová kamna.

Plochá dvířka bez rámu, množství tlačítek a digitální displej. Řada Tech kombinuje čisté linie s hi-tech stylem. Verze Tech Memory s vyčnívajícími tlačítky, výraznou rukojetí a hodinovým ciferníkem je ideální zejména do dřevěných kuchyní.

Jednodílná dvířka řady Style již na první pohled slibují snadnou údržbu. Rovný design, tvar rukojeti i tlačítek odráží robustní konstrukci trouby. Řadu doplňuje rovněž elegantní a praktická verze Style Deco.

Nové trouby značky Ariston jsou k dostání v celé paletě barev: anthracite, stainless steel, white, black, barley, antique white, antique stone, copper a old stone podle verze a modelu.

Komentáře

Načítám komentáře...