Technická dokumentace VELUX 2002

Technická dokumentace VELUX 2002

Společnost VELUX představuje novou multimediální verzi CD-ROM TECHNICKÁ DOKUMENTACE 2002. CD bylo speciálně připraveno pro architekty a projektanty. Obsahuje nejen knihovní prvky pro projekční softwary, ale také knihovny výkresů a základní principy navrhování střešních oken, uspořádané v přehledné grafické formě....

Společnost VELUX představuje novou multimediální verzi CD-ROM TECHNICKÁ DOKUMENTACE 2002.

CD bylo speciálně připraveno pro architekty a projektanty. Obsahuje nejen knihovní prvky pro projekční softwary, ale také knihovny výkresů a základní principy navrhování střešních oken, uspořádané v přehledné grafické formě. Novinkou na CD je video, které ve zkrácené formě zachycuje postup při montáži střešního okna řady Elegance.

Knihovna výrobků VELUX je zpracována formou digitálních katalogů pro AutoCAD 2000, ArchiCAD 6.0, 6.5 a 7.0, DataCAD 10 a ALLPLAN FT 16. Naleznete zde úplný soupis výrobků a doplňků VELUX, které jsou ve standardním sortimentu firmy od 23.4.2002. To znamená, že zde najdete kompletní technické údaje k nově představené generaci střešních oken ELEGANCE.

V sekci Technické výkresy zájemci naleznou nejčastěji používané výkresy osazení všech typů střešních oken VELUX do různých typů střešních konstrukcí a krytin. Nabídka obsahuje varianty pro samostatné i pro kombi instalace a dále pak rozdělení podle typu střešní konstrukce a krytiny

Část Principy navrhování je nově rozdělena na dvě podsekce. První z nich má název VELUX výpočty. S její pomocí lze snadno vypočítat optimální osvětlení podle podlahové plochy místnosti, určit výškové osazení okna podle sklonu střechy, a nově také výpočítat provětrání místnosti. Druhá podsekce má název Krok za krokem a najdete v ní základní doporučení pro optimální využití prostoru při použití střešních oken.


CD-ROM TECHNICKÁ DOKUMENTACE VELUX 2002 můžete získat např. na www.VELUX.cz nebo si ho vyžádat telefonicky či e-mailem.

Komentáře

Načítám komentáře...