Dva unikátní v jednom

Dva unikátní v jednom

Společnost Panasonic v těchto dnech uvádí na český trh unikátní novinku, kterou je přenosný CD přehrávač s SD audiorekordérem v jednom. SV-SR100 tak umožňuje nahrávání audio záznamu na miniaturní SD paměťovou kartu bez použití počítače. Díky analogovému vstupu můžete k přístroji připojit jakékoliv audio zařízení a...

Společnost Panasonic v těchto dnech uvádí na český trh unikátní novinku, kterou je přenosný CD přehrávač s SD audiorekordérem v jednom. SV-SR100 tak umožňuje nahrávání audio záznamu na miniaturní SD paměťovou kartu bez použití počítače.

Díky analogovému vstupu můžete k přístroji připojit jakékoliv audio zařízení a převést si například svou sbírku LP desek nebo magnetofonových kazet do digitální podoby. Při velikosti SD karet jen 32 x 24 mm a současné nejvyšší kapacitě 512 MB se vám do kapsy pohodlně vejdou stovky CD, audio kazet a desek. A pokud chcete nahrávat přímo živě, stačí jen připojit mikrofon do vestavěného vstupu. Podpora formátů AAC, MP3 a WMA ještě více rozšiřuje možnosti využití tohoto přístroje.

SD rekordér je svými rozměry 143 (š) x 28,3 (v) x 134,5 (h) mm a hmotností 297 g (bez baterií) srovnatelný s běžnými přenosnými CD přehrávači, takže nebude nikde překážet. Napájen může být dobíjecím článkem Ni-CD nebo dvěma tužkovými bateriemi. Při použití alkalického článku vydrží přístroj 30 hodin přehrávání SD nebo 4.5 hodin CD záznamu. SD audiorekordér SV-SR100 stojí 22.995 Kč.

-dam-

Komentáře

Načítám komentáře...