Novinky a slevy pro stavebníky na výstavě Postav dům, zařiď byt

Novinky a slevy pro stavebníky na výstavě Postav dům, zařiď byt

Novinky a slevy pro stavebníky na výstavě Postav dům, zařiď byt Malé jubileum oslaví tradiční červnová výstava „Postav dům, zařiď byt“ v Přerově, kde na zimním stadionu proběhne již její 5. ročník a to od pátku 14. do neděle 16. června 2002. Všichni zájemci především o bydlení, stavebnictví a vytápění se mohou...

Novinky a slevy pro stavebníky na výstavě Postav dům, zařiď byt

Malé jubileum oslaví tradiční červnová výstava „Postav dům, zařiď byt“ v Přerově, kde na zimním stadionu proběhne již její 5. ročník a to od pátku 14. do neděle 16. června 2002.

Všichni zájemci především o bydlení, stavebnictví a vytápění se mohou nechat inspirovat novými nápady, informacemi, stavebními trendy na tradiční výstavě stavebnictví a bytového zařízení.

„Vysoká návštěvnost minulých ročníků, kdy se na výstavu přišlo podívat přes 10.000 lidí, přirozeně znamenala vysokou spokojenost vystavovatelů s průběhem výstavy, což se letos odrazí v pestřejší nabídce. Ze sortimentu letošních vystavovatelů namátkou vybírám podlahové vytápění, přídavná okenní a dveřní křídla pro tepelnou a hlukovou izolaci, stavby na klíč, rekonstrukce staveb, centrální vysavače, okna, dveře, zimní zahrady, biologické čistírny odpadních vod, sanace vlhkého zdiva, obklady, dlažby, parapety, schodnice, zateplovací systémy“ zmiňuje se Ing. Hladíková, manažerka projektu Postav dům, zařiď byt.“

Najdeme zde tradiční vystavovatele z minulých ročníků, ale také, což je velmi potěšující, vystavovatele nové, kteří své výrobky a služby budou na přerovské výstavě prezentovat poprvé“ připomněla ing. Hladíková.

Součástí výstavy bude doprovodný program, který probíhá po celé tři výstavní dny a bude zaměřený na dětské aktivity. O přízeň dětí budou mezi sebou soupeřit dvě stavební spořitelny, které denně v odpoledních hodinách vylosují výherce výtvarné soutěže. Dále děti mohou projevit svou zručnost např. v zatloukání hřebíků, stavění věže, malováním na různé materiály či při práci na hrnčířském kruhu. Děti sportovně založené si zaskáčou na trampolíně. Pro dospělé jsou v čítárně připraveny k prohlédnutí časopisy z oblasti bydlení, stavebnictví a kutilství.

Třetí červnový víkend slibuje tedy přerovské veřejnosti možnost spojení příjemného s užitečným - atraktivní zábavy a výhodného nákupu. Řada firem nabízí po dobu konání akce na své výrobky a služby zajímavé výstavní slevy. Mezi výhody patří zajisté i skutečnost, že vstup na výstavu „Postav dům, zařiď byt“ je zdarma.

-Omnis-

Komentáře

Načítám komentáře...