Postav dům, zařiď byt + Moderní žena

Víceúčelová sportovní hala ve Frýdku Místku uvítá návštěvníky již potřetí ve dnech 21. – 23. června 2002 na prodejní a prezentační výstavě stavebnictví a bytového vybavení „Postav dům, zařiď byt“. Od pátku do neděle budou mít obyvatelé z Frýdku-Místku a širokého okolí možnost posoudit nabídku vystavovatelů, kteří se...

Víceúčelová sportovní hala ve Frýdku Místku uvítá návštěvníky již potřetí ve dnech 21. – 23. června 2002 na prodejní a prezentační výstavě stavebnictví a bytového vybavení „Postav dům, zařiď byt“. Od pátku do neděle budou mít obyvatelé z Frýdku-Místku a širokého okolí možnost posoudit nabídku vystavovatelů, kteří se budou prezentovat ve čtyřech základních sekcích: Dům, Byt, Dílna a Zahrada.

Další součástí výstavy jsou doprovodné programy. Všechny věkové skupiny zde naleznou něco zajímavého: soutěže zručnosti pro děti - práce na hrnčířském kruhu, zatloukání hřebíků, práce s elektrickým šroubovákem, stavění věže, modelování z plastelíny, malování na sklo, malování na hedvábí a trampolína. Inspirací pro každého jsou praktické ukázky učňů oborů zedník - montér suchých staveb, truhlář pro výrobu nábytku a pro dřevěné konstrukce, instalatér – svářečská škola, malíř, elektrikář. Získáte zde také informace přímo od pramene, kdy se jako každý rok účastní Městský úřad Frýdek Místek, kde občané mohou získat informace o plánech a rozvoji města. A v neposlední řadě ušetříte za drahé časopisy. Pro návštěvníky výstaviště bude připravena čítárna, kde najdete kolem 20-ti titulů časopisů o bydlení, stavebnictví a kutilství.

Rozlehlá sportovní hala bude zároveň hostit i souběžně probíhající výstavu ,,Moderní žena“, která obohatí výstavu o kosmetické přípravky, módní konfekci, prádlo, koženou galanterii, módní doplňky, oblečení pro volný čas a o produkty zdravé výživy. Nedílnou součástí „Moderní ženy“ bude také přehlídkové molo se zajímavým doprovodným programem - vystoupením břišních tanečnic, mažoretek, street breaku a programem pro děti pod názvem Párty s Julčou.

Spojením obou výstav chtějí pořadatelé dosáhnout zatraktivnění akce a ještě větší rozšíření nabídky pro návštěvnickou klientelu.

-Omnis-

Komentáře

Načítám komentáře...