Buřinka nabízí u překlenovacích úvěrů nejnižší úrokovou sazbu

Buřinka nabízí u překlenovacích úvěrů nejnižší úrokovou sazbu

Stavební spořitelna České spořitelny přichází s nabídkou nejlevnějších překlenovacích úvěrů na trhu stavebního spoření. Klienti, kteří si zažádají o úvěr a sjednají si úvěrovou smlouvu v období od 12. srpna do 18. října 2002, získají všechny překlenovací úvěry s úrokovou sazbou za historických 4,95% p. a. Pro požádání...

Stavební spořitelna České spořitelny přichází s nabídkou nejlevnějších překlenovacích úvěrů na trhu stavebního spoření. Klienti, kteří si zažádají o úvěr a sjednají si úvěrovou smlouvu v období od 12. srpna do 18. října 2002, získají všechny překlenovací úvěry s úrokovou sazbou za historických 4,95% p. a. Pro požádání o překlenovací úvěr postačí již 20% akontace. Nabídka je určena jak stávajícím, tak i novým klientům.

Příklad
Má-li klient stavební spoření s cílovou částkou 300.000 Kč, jednorázově vloží nebo uspoří minimálně 20% cílové částky (60.000 Kč). Měsíčně tak bude platit při sazbě 4,95% úroky ve výši 1.262 Kč, ze kterých může měsíčně na daních ušetřit až 400 Kč.

Vyhlášením nové úrokové sazby u překlenovacích úvěrů pokračuje aktivní úvěrová politika Stavební spořitelny České spořitelny. Dosud, podle zvýhodněných úvěrových podmínek platných od 1. července letošního roku, bylo možné překlenovací úvěr získat při 20% akontaci za 6% roční úrokovou sazbu. Nová úroková sazba se vztahuje na všechny překlenovací úvěry bez ohledu na dobu spoření a výši akontace.

Komentáře

Načítám komentáře...