Nezapomínejte na zvířata

Prosíme obecní orgány a všechny občany v ohrožených oblastech, aby nezapomínaly myslet na situaci zvířat. Je třeba nepodcenit tuto situaci ani svoji možnost pomoci. V případě evakuace je pokud možno třeba vzít zvířata s sebou na bezpečná území. Není-li to možné, rozhodně zvířata neuvazujte a umožněte jim únikovou...

Prosíme obecní orgány a všechny občany v ohrožených oblastech, aby nezapomínaly myslet na situaci zvířat. Je třeba nepodcenit tuto situaci ani svoji možnost pomoci. V případě evakuace je pokud možno třeba vzít zvířata s sebou na bezpečná území. Není-li to možné, rozhodně zvířata neuvazujte a umožněte jim únikovou cestu. V minulých letech při záplavách někteří lidé uvazovali např. koně, aby jim neuplavali – zvířata naopak potřebují dostat včas možnost úniku. Drobná hospodářská zvířata, např. králíky, slepice - nelze-li je odnést - umístěte do horních pater a umožněte jim únik i na střechu. Nikdy nenechávejte pomoc zvířatům až na poslední chvíli.

Společnost pro zvířata – ZO ČSOP Praha
Tel/fax. 22 13 52 24
s.pro.zvirata@ecn.cz
www.spolecnostprozvirata.cz

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Designové úpravy bytu.