Fasáda roku 2002

Zájemce o účast ve 3. ročníku soutěže Fasáda roku očekává v letošním ročníku nová příležitost. Nová kategorie. Kategorie zvláštní, neobvyklá, ale potřebná. Povodně letošního srpna poznamenaly život celé země. Je logické, že ovlivnily i letošní ročník soutěže Fasáda roku. Vyhlašovatel soutěže, Baumit, spol. s r.o.,...

Zájemce o účast ve 3. ročníku soutěže Fasáda roku očekává v letošním ročníku nová příležitost. Nová kategorie. Kategorie zvláštní, neobvyklá, ale potřebná.

Povodně letošního srpna poznamenaly život celé země. Je logické, že ovlivnily i letošní ročník soutěže Fasáda roku. Vyhlašovatel soutěže, Baumit, spol. s r.o., se kromě konkrétně poskytované materiálové, technické a finanční pomoci postiženým povodní rozhodl, jako součást své angažovanosti, vyhlásit zvláštní kategorii - Rekonstrukce fasády poškozené povodní. Ocenění stavebních děl v této kategorii má hodnotu 100.000,- Kč.

Důvodem vyhlášení není ale jen zájem pomoci touto formou finančně. Hlavním záměrem je zaměřit se na fakt, který má přes všechny své zdánlivě „negativní“ aspekty hluboce racionální jádro – kvalitu provedené opravy. Protože opravy domů poškozených povodní mají zvláštní charakter. Zájmem jejich uživatelů a majitelů je, aby byly provedeny co nejdříve. Rychle. V zájmu kvality opravy je však žádoucí, aby oprava byla provedena postupně v souladu s technologickými předpoklady, tj. například až tehdy, až vodou prosáknutá stavba vyschne. Fasády, oceněné ve zvláštní kategorii Rekonstrukce fasády stavebního díla poškozeného povodní, takové budou.

Kategorie, ve kterých se soutěžilo v předchozích dvou ročnících, tedy Novostavba, Rekonstrukce a Rekonstrukce prefabrikovaného domu, zůstávají nezměněny. Podmínky soutěže a formulář Přihlášky najdete na webových stránkách www.baumit.cz

Komentáře

Načítám komentáře...