Nový produkt - AutoCAD Electrical

Nový produkt - AutoCAD Electrical

Autodesk uvedl, zatím pouze v USA, novou variantu AutoCADu určenou pro navrhování elektrotechnických řídících prvků - AutoCAD Electrical. "Ochucená" verze AutoCADu pro navrhování elektrotechnických řídících prvků - optimalizuje vytváření "žebříčkových" elektrických schémat a mezibodových propojovacích diagramů....

Autodesk uvedl, zatím pouze v USA, novou variantu AutoCADu určenou pro navrhování elektrotechnických řídících prvků - AutoCAD Electrical.

"Ochucená" verze AutoCADu pro navrhování elektrotechnických řídících prvků - optimalizuje vytváření "žebříčkových" elektrických schémat a mezibodových propojovacích diagramů.

AutoCAD Electrical je postavený na technologiích firmy VIA Technologies (nyní součást Autodesku).

Vedle funkcí AutoCADu nabízí sadu elektro nástrojů pro automatizaci číslování vodičů, označování součástek, výpisů projektu a vytváření PLC I/O výkresů z tabulek. AutoCAD Electrical rovněž vytváří křížové reference kontaktních polí, včetně sledování využití a vytváří kontrolní zprávy upozorňující na chyby v návrhu.

Vaše konfigurační soubory, katalogové soubory dodavatelů, definice součástí a datové soubory PLC můžete snadno sdílet po síti.

AutoCAD Electrical nevyužívá žádné speciální objekty, takže jeho výkresy můžete otevírat v AutoCADu a AutoCADu LT. Když výkres znovu otevřete v AutoCADu Electrical, upozorní vás na případné provedené změny. Data můžete exportovat i do Inventoru.

Lze upgradovat z AutoCADu i z produktů VIA (uvedení v USA od 3.10.2003, v Evropě bude uvedeno později)

-xanadu.cz-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce kanceláře/ateliéru, Rekonstrukce koupelny a WC, Rekonstrukce bytového jádra.