Exkluzivní koupelnová kolekce JOOP!

Exkluzivní koupelnová kolekce JOOP!

Se začínajícím podzimem Praha přivítala 2. ročník prezentace „DESIGN V KOUPELNĚ 2003“ v novém hotelu ARIA s představením exkluzivní koupelnové kolekce JOOP!. Úspěšná značka JOOP! se tak poprvé v Praze představila v oblasti koupelen nejvyšší úrovně z hlediska designu, komfortu a kvality. Tato kompletní koupelnová řada...

Se začínajícím podzimem Praha přivítala 2. ročník prezentace „DESIGN V KOUPELNĚ 2003“ v novém hotelu ARIA s představením exkluzivní koupelnové kolekce JOOP!.

Úspěšná značka JOOP! se tak poprvé v Praze představila v oblasti koupelen nejvyšší úrovně z hlediska designu, komfortu a kvality. Tato kompletní koupelnová řada výrobků, kterou charakterizuje harmonická souhra tvarů, barev a funkcí, sladěných do posledního detailu, byla vyvinuta v úzké spolupráci německých značkových výrobců Keramag, Koralle, Kludi a JOOP!

Kolekce JOOP! umístěná do luxusního segmentu zahrnuje kompletní program sanitární keramiky s vhodným koupelnovým nábytkem od firmy Keramag, sprchové kouty z pravého skla, sprchovací vaničky a vany od Koralle jakož i kompletní program baterií a příslušenství od Kludi. Tento ucelený program je doplněn speciálně vyvinutým programem obkladů od Steulera. Koupelna JOOP! je
součástí domácí kolekce JOOP! zahrnující nábytek, domácí textilie a bytové doplňky – včetně úspěšně zavedené froté kolekce JOOP! nebo koupelnového příslušenství.

Koupelna JOOP! bude v České republice prodávána prostřednictvím luxusních koupelnových studií.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/koupelna-36">koupelna</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1.