Přivítejte jaro na Mobitexu!

Přivítejte jaro na Mobitexu!

První jarní dny budou na brněnském výstavišti patřit nejširší tuzemské nabídce nábytku, bytového textilu, interiérových doplňků, domácích potřeb, hraček a dětského zboží. Pestrá koláž zábavy, sportu, soutěží i zajímavých doprovodných výstav je ideálním tipem pro rodinný výlet či příjemně strávené odpoledne. ...

První jarní dny budou na brněnském výstavišti patřit nejširší tuzemské nabídce nábytku, bytového textilu, interiérových doplňků, domácích potřeb, hraček a dětského zboží. Pestrá koláž zábavy, sportu, soutěží i zajímavých doprovodných výstav je ideálním tipem pro rodinný výlet či příjemně strávené odpoledne.

Mezinárodní veletrh nábytku, bytového textilu a interiérových doplňků MOBITEX se spolu s Jarními veletrhy spotřebního zboží uskuteční od středy 19. do neděle 23. března. V osmi pavilonech zaplněných expozicemi se návštěvníci seznámí nejen s posledními trendy interiérového vybavení, novinkami světa bílé techniky a módou dětských kočárků, ale třeba i s výrobky českých skláren a porcelánek nebo kompletní nabídkou pro sportovní i rekreační rybolov.

Pokud právě zařizujete byt, přemýšlíte o nové kuchyni nebo hledáte inspiraci pro zkrášlení svého domácího prostředí, nesmíte si nechat ujít letošní MOBITEX, který bude nejméně o polovinu rozsáhlejší než v minulém roce. Část největšího pavilonu V se promění v království moderních kuchyní, ve kterých se vaření stane radostí i hračkou, zatímco opodál se představí to nejlepší z bohaté produkce českého kancelářského nábytku. Novinkou je skutečnost, že všechny kuchyně, které bude vystavovat společnost KORYNA KORYČANY, a.s. se budou na MOBITEXu prodávat s 50% slevou. Jde o 20 kuchyní a za polovinu si je bude moci koupit ten, kdo dřív přijde.

O vaši přízeň se budou ucházet také domácí i zahraniční výrobci sedaček, lůžek a dalšího nábytkového sortimentu. MOBITEX má ve světě interiérového designu skutečně dobrý zvuk, jak o tom svědčí také ohlášená přítomnost špičkového francouzského designéra Erica Jourdana na slavnostním zahájením. Nové trendy interiérového vybavení se představí především v pavilonu A2 na výběrové přehlídce studentského a nadstandardního designu INSPIRACE 2003.

O bytových textiliích, nových materiálech a barevných kombinacích se nejvíce dozvíte v pavilonu D, kde bude sídlit také Fórum spotřebitele s informacemi a radami odborníků z různých oborů.

Jarních veletrhů spotřebního zboží se účastní všichni významní tuzemští dodavatelé dětských kočárků, autosedaček a dalších potřeb pro kojence i batolata, které si návštěvníci mohou přímo na místě vyzkoušet. Chybět nebudou ani kancelářské a školní potřeby, dárkové předměty a samozřejmě potřeby pro domácnost, jejichž nabídku letos zatraktivní přítomnost řady světových značek kuchyňských a domácích spotřebičů. Centrem přehlídky domácích potřeb i bohatého doprovodného programu (Prima vařečka, soutěže, besedy se známými osobnostmi …) se stane pavilon C neboli „TESCOMA Hall“. Na ukázky rybolovné techniky, videoprojekce, ochutnávky rybích specialit a další zajímavosti se mohou těšit návštěvníci pavilonu G1, kde se uskuteční mezinárodní výstava Rybaření řazená mezi tři největší akce svého druhu v Evropě. Ctitele vrcholných sportovních výkonů pak čeká v pavilonu Z tradiční Světový pohár v individuálním běhu na 48 hodin s účastí nejlepších světových ultramaratonců.

Další informace, mimo jiné o návštěvnické vědomostní soutěži „Jarní dárek“ s kuchyní jako hlavní výhrou a novém projektu „DOMO -TESCOMA KLUBu“, naleznete na webové stránce
www.mobitex.cz nebo www.jvsz.cz.

(p.r.)
Foto: kuchyně firmy Koryna

Komentáře

Načítám komentáře...