První mikrovlnka má svého výherce!

První mikrovlnka má svého výherce!

První kolo pětitýdenní soutěže, kterou TVUJDUM.CZ ve spolupráci se společností Whirlpool – výrobcem domácích spotřebičů - vyhlásil pro období od 7. dubna do 12. května 2003, má již svého výherce. Výhercem 1. kola pětitýdenní soutěže s Whirlpool, které proběhlo od 7. do 11. dubna, se stal a mikrovlnnou troubu MAX 14...

První kolo pětitýdenní soutěže, kterou TVUJDUM.CZ ve spolupráci se společností Whirlpool – výrobcem domácích spotřebičů - vyhlásil pro období od 7. dubna do 12. května 2003, má již svého výherce.

Výhercem 1. kola pětitýdenní soutěže s Whirlpool, které proběhlo od 7. do 11. dubna, se stal a mikrovlnnou troubu MAX 14 tak získal Jan Sabo ze Slaného.

Pokud jste v prvním kole nevyhráli, nezoufejte, šanci vyhrát máte i v dalším kole soutěže, které bylo dnešním dnem odstartováno.

O soutěži více na SOUTEZ.TVUJDUM.CZ

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce 7 bytů v činžovní domě včetně fasády a balkónů, Rekonstrukce showroomu zdravotnických přístrojů.