Whirlpool Design 2003

Společnost Whirlpool CR vyhlašuje pro rok 2003 novou designérskou soutěž Whirlpool Design 2003. Soutěž je připravována agenturou AGE PLUS, a.s. ve spolupráci s Fakultou architektury (ČVUT Praha) a VŠUP v Praze a ve Zlíně. Soutěž je vyhlašována u příležitosti desetiletého výročí společnosti Whirlpool CR na českém trhu...

Společnost Whirlpool CR vyhlašuje pro rok 2003 novou designérskou soutěž Whirlpool Design 2003. Soutěž je připravována agenturou AGE PLUS, a.s. ve spolupráci s Fakultou architektury (ČVUT Praha) a VŠUP v Praze a ve Zlíně.

Soutěž je vyhlašována u příležitosti desetiletého výročí společnosti Whirlpool CR na českém trhu a pro studenty vysokých škol je zajímavou šancí nejen k předvedení vlastního talentu a fantazie, ale i možností jak vyhrát zajímavé ceny. První cenou je 50.000,- Kč a workshop s italským designérem Whirlpool Worldwide. Druhou a třetí cenou jsou produkty společnosti Whirlpool.

Soutěžní zadání zní Design libovolně vybraného domácího spotřebiče a podmínky účasti jsou jednoduché. Do soutěže se může přihlásit každý student jakékoliv vysoké školy se zaměřením na architekturu a design. Návrh musí splnit podmínky zadání soutěže, formu a termín odevzdání. Návrhy musí být odevzdány na plakátech o rozměrech 70 x 100 cm na výšku, formou výkresů a vizualizací. Počet plakátů není omezen.

Soutěžní podmínky a bližší informace o soutěži budou k dispozici na www.whirlpool.cz.

Návrhy posoudí odborná porota, jejímž předsedou bude Ing. Radek Novotný, generální ředitel společnosti Whirlpool CR. Dalšími členy budou Pavel Trka, zástupce společnosti Whirlpool CR a designéři Ivan Dlabač, Ing. Arch. Daniela Polubědovová a David Karásek.

Předpokládaným termínem odevzdání návrhů je 9. červen 2003. Poté budou následovat výstavy designérských prací v Praze, Brně a ve Zlíně a nakonec vyhlášení výsledků a ocenění těch nejlepších.

Komentáře

Načítám komentáře...