Prodejní prostory Brik interiér studia nově

Prodejní prostory Brik interiér studia nově

Společnost Brik, a. s., která působí na českém trhu již řadu let a je známá produkcí kvalitního designového nábytku výhradně navrhovaného akad. sochařem Ivanem Čobejem, 16. dubna otevřela na Senovážném náměstí 23 nově zrekonstruované prodejní prostory. Příjemné prostředí získané novými výlohami, osvětlením a...

Společnost Brik, a. s., která působí na českém trhu již řadu let a je známá produkcí kvalitního designového nábytku výhradně navrhovaného akad. sochařem Ivanem Čobejem, 16. dubna otevřela na Senovážném náměstí 23 nově zrekonstruované prodejní prostory.

Příjemné prostředí získané novými výlohami, osvětlením a celkovým obnovením výstavních prostorů přináší zákazníkům nový pocit z návštěvy tohoto interiérového studia a možnost inspirace. Na ploše 165 m2 lze vidět ukázky z nabídky ložnic, knihoven, obývacích stěn, komod, stolů, sedacího nábytku a nově od května 2003 i kuchyní. Ty se poprvé představily na veletrhu Art & Interior.

Pokud se tedy chystáte zařizovat svůj interiér, přijďte do Brik interiér studia a nechte si poradit kvalifikovaným personálem.

Komentáře

Načítám komentáře...