Na Jižním Městě má být nová obchodně administrativní budova

V Opatovské ulici na pražském Jižním Městě plánuje soukromý investor postavit novou obchodně administrativní budovu. Proti tomuto záměru nemá radnice Prahy 11 zásadní výhrady. Doporučuje prodloužit chodník mezi objektem a zastávkou městské hromadné dopravy, posunout parkoviště a upravit pruh zeleně se stromořadím. ...

V Opatovské ulici na pražském Jižním Městě plánuje soukromý investor postavit novou obchodně administrativní budovu. Proti tomuto záměru nemá radnice Prahy 11 zásadní výhrady. Doporučuje prodloužit chodník mezi objektem a zastávkou městské hromadné dopravy, posunout parkoviště a upravit pruh zeleně se stromořadím.

Investor teprve požádá o stavební povolení. Stavební práce chce zahájit příští rok a počítá s tím, že v roce 2006 by měla být budova otevřena, řekla dnes novinářům starostka Prahy 11 Marta Šorfová (ODS).

Objekt, ve kterém mají být obchody, služby, kanceláře a podzemní garáže, má stát na volné travnaté ploše mezi poliklinikou Jižního Města I a prodejnou Delvita. Radnice vítá, že ve střešní kruhové nástavbě bude kavárna s velkou terasou. Kavárny a cukrárny totiž sídlišti stále chybí.

-čtk-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce kanceláře/ateliéru, Rekonstrukce bezbariérová koupelny, Kompletní rekonstrukce bytu.