MMR vyhlásilo soutěž v oboru kvalitní architektury bydlení

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo 2. ročník soutěže Nový domov roku 2003, která je určená pro architekty, projektanty, investory, dodavatele a developery. Účelem soutěže je podporovat kvalitní architekturu bydlení a ocenit stavby obytných budov. Soutěž je stejně jako loni vyhlašována ve čtyřech kategoriích...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo 2. ročník soutěže Nový domov roku 2003, která je určená pro architekty, projektanty, investory, dodavatele a developery. Účelem soutěže je podporovat kvalitní architekturu bydlení a ocenit stavby obytných budov.

Soutěž je stejně jako loni vyhlašována ve čtyřech kategoriích: novostavba rodinného domku, bytového domu, rekonstrukce obytné budovy a dům s pečovatelskou službou. Stavby musejí být postavené na území ČR a kolaudované v období od 1. ledna 2002 do 30. června letošního roku.

Porota bude hodnotit například architektonické řešení stavby, začlenění stavby do daného prostředí nebo originálnost konstrukčního řešení. Mezi kritéria hodnocení patří také provedení stavby a energetická náročnost provozu stavby.

Komentáře

Načítám komentáře...