V Klausově ulici vyrostou luxusní domy

V Klausově ulici vyrostou luxusní domy

Nová moderní architektura a přesměrování činnosti na oblast výstavby bytových domů. To jsou dvě zásadní změny, se kterými přichází na letní trh bydlení developerská společnost Central Group, jejíž jméno bylo až dosud spojováno s úspěšným prodejem typových rodinných domů a stavebních pozemků. Společnost, jejíž domy,...

Nová moderní architektura a přesměrování činnosti na oblast výstavby bytových domů. To jsou dvě zásadní změny, se kterými přichází na letní trh bydlení developerská společnost Central Group, jejíž jméno bylo až dosud spojováno s úspěšným prodejem typových rodinných domů a stavebních pozemků. Společnost, jejíž domy, parcely či byty si od roku 1994 vybralo za svůj domov přes dva tisíce klientů, připravuje tento rok k výstavbě více než 2000 bytů v nejrůznějších lokalitách Prahy. Po rozestavěných bytových domech v Praze 8 - Dolních Chabrech (47 bytů) a v Praze 10 - Vršovicích (125 bytů) se bude stavět 176 zděných bytů v sedmi viladomech v Praze 6 – Suchdole. Dalších 16 moderně vyhlížejících nadstandardních domů vyroste do srpna příštího roku v Klausově ulici v Praze 5 – Stodůlkách.

Z viladomů v pražském Suchdole se nyní dostává do prodeje 54 zděných bytů z 1. etapy výstavby. Jde o byty o velikostech 1+kk až 4+1, některé z bytů mají vlastní předzahrádku, balkon nebo terasu. V současnosti platí zaváděcí ceny v rozmezí 32.900 – 43.900 Kč/m2 podlahové plochy. Nejlevnější byt se v těchto viladomech dá pořídit za 1.256.000 korun. Výstavba v Suchdole bude zahájena na jaře příštího roku a byty budou dokončeny do srpna 2005.

Ceny domů v Klausově ulici, jejichž podoba byla architektem speciálně navržena pro tuto lokalitu, se pohybují i s pozemky okolo osmi milionů korun. Domy s velkými terasami a celkovou podlahovou plochou přes 300 m2 budou mít výhled do chráněného Prokopského a Dalejského údolí.

Byty v pražských Vršovicích, kde v květnu začala výstavba, jsou již ze 70 % vyprodány. Byty v Praze 8 – Dolních Chabrech jsou vyprodány úplně a jejich výstavba jde do závěrečné fáze.

-Central Group-

Komentáře

Načítám komentáře...